Video: piedzēries brits Vecrīgā rāpo pa svešas automašīnas jumtu

17. Janvāris, 2018

16. janvārī neilgi pirms pulksten 4.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki netālu no tirdzniecības centra Galerija Centrs pamanīja trīs vīriešus, kuri, savstarpēji grūstoties, devās Centrālās stacijas virzienā. Viens no vīriešiem uzrāpās uz kāda stāvēšanai novietota transportlīdzekļa un pārgāja tai pāri. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.


Ar pilsētas videonovērošanas centra darbinieku palīdzību vīrieši atrasti un apturēti Audēju ielā. Sākotnēji tūristi noliedza savas darbības, taču vēlāk, izskaidrojot ka vecpilsētā tiek veikta videonovērošana, viņi atzina, ka viens no viņiem uzrāpies uz automašīnas.

Vienlaikus pie stāvēšanai novietotās automašīnas nosūtīta vēl viena policijas ekipāža, kuras darbinieki, apskatot transportlīdzekli, konstatēja, ka tai nav nodarīti bojājumi. Līdz ar to Valsts policijas palīdzība nebija nepieciešama.

Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 200 eiro apmērā. Tūrists ar bankas karti sodu samaksāja uz vietas.