Video: piedzēries brits Vecrīgā rāpo pa svešas automašīnas jumtu

17. Janvāris

16. janvārī neilgi pirms pulksten 4.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki netālu no tirdzniecības centra Galerija Centrs pamanīja trīs vīriešus, kuri, savstarpēji grūstoties, devās Centrālās stacijas virzienā. Viens no vīriešiem uzrāpās uz kāda stāvēšanai novietota transportlīdzekļa un pārgāja tai pāri. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.


Ar pilsētas videonovērošanas centra darbinieku palīdzību vīrieši atrasti un apturēti Audēju ielā. Sākotnēji tūristi noliedza savas darbības, taču vēlāk, izskaidrojot ka vecpilsētā tiek veikta videonovērošana, viņi atzina, ka viens no viņiem uzrāpies uz automašīnas.

Vienlaikus pie stāvēšanai novietotās automašīnas nosūtīta vēl viena policijas ekipāža, kuras darbinieki, apskatot transportlīdzekli, konstatēja, ka tai nav nodarīti bojājumi. Līdz ar to Valsts policijas palīdzība nebija nepieciešama.

Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 200 eiro apmērā. Tūrists ar bankas karti sodu samaksāja uz vietas.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.