VEF Kultūras pilī notiks izrāde bērniem “Putni”

7. Februāris, 2018

VEF Kultūras pils š.g. 10.februārī plkst. 12.00 aicina ģimenes ar bērniem uz tikšanos ar diviem aizrautīgiem putnu draugiem – mūziķi un aktieri Goran Goru un Edgaru Liporu, kuri iepazīstinās bērnus ar brīnumaino putnu pasauli.


Vai zināt, kā balodis būvē ligzdu? Cik plats ir vanaga spārnu atvērums? Kurš putns iemainīja zelta spalvas pret skaistāko balsi pasaulē? No kura lidoņa nobijās putnu draugs Edgars? To visu un vēl daudz vairāk būs iespējams uzzināt un pieredzēt izrādē „Putni”, kas sešos stāstos atklās dažādus noslēpumus par putniem un stāstīs par to, kā cilvēks dažādos vecuma posmos no jauna iepazīst putnu dzīvi, par cilvēka satikšanos ar putniem un ne tikai...

Iedvesmu šim asprātīgajam un emocionāli ekspresīvajam stāstam izrādes radošā komanda smēlusies latviešu tautas pasakās. Izrādes galvenais varonis saka: “Darbi nekur nepazudīs, bet putni… tie gan var aizlaisties vienā acumirklī, tāpēc nepalaidīsim garām iespēju ar tiem sasveicināties.”

Izrādes izglītojošo informāciju kopā ar dramaturģiju kopā likuši un stāstu radījuši autori Edgars Lipors, Lilija Lipora, Edgars Niklasons un Goran Gora. Izrādes māksliniece Guna Stikāne, gaismu mākslinieks Egils Kupčs. Izrādes galvenais ornitologs – Visvaldis Putniņš.

Izrāde ieteicama bērniem no 6 gadu vecuma, izrādes ilgums 55 minūtes. Sīkāka informācija