VEF Kultūras pilī atvērta izstāde “SILS. IVETAS VECENĀNES TEKSTILS”. Ieeja bez maksas

9. Decembris, 2019

VEF Kultūras pils aicina uz mākslinieces Ivetas Vecenānes darbu retrospektīvu izstādi, kas līdz 2020. gada 19. janvārim būs apskatāma bez maksas.


10. decembrī no 17.00 līdz 19.00 apmeklētāji varēs personīgi tikties ar Ivetu Vecenāni VEF Kultūras pils Izstāžu zālē (Rīgā, Ropažu ielā 2).

Šajā izstādē mākslinieces daiļradi pārstāv darbi, kas tapuši laikā no 2006. līdz 2019. gadam – gobelēni izvietoti pils Izstāžu zālē un Vestibila pirmajā stāvā, savukārt filigrānie zīda apgleznojumi rotā Vestibila otro stāvu un Spoguļzāli. Interesenti aicināti vairāk uzzināt par brīnumaino tekstilmākslas tapšanas procesu un tikties ar mākslinieci 10. decembrī no 17.00 līdz 19.00, kad Iveta Vecenāne gaidīs apmeklētājus VEF Kultūras pils Izstāžu zālē. Izstādē varēs gūt ieskatu arī mākslinieces darināto rotu pasaulē un iegādāties skaistas un mīļas dāvanas Ziemassvētkiem.

Foto: publicitātes

Iveta Vecenāne absolvējusi Latvijas Mākslas Akadēmijas Tekstila fakultāti, viņas darbi bagātina Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja krājumu Latvijā, tie regulāri tiek izstādīti gan personālizstādēs, gan grupu izstādēs Latvijā un pasaulē.