Vecmīlgrāvis: sieviete suņa līķi nolemj aprakt pie daudzdzīvokļu nama logiem

7. Marts, 2017

Vakar, 6.martā, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvī, kur kāds iedzīvotājs pamanījis, ka kaimiņš blakus daudzdzīvokļu namam apracis dzīvnieka līķi.


Policisti, ierodoties notikuma vietā, pamanīja lielu uzrakumu pie pašiem dzīvokļa logiem. Izsaukti dzīvnieku kapsētas “Citi medību lauki” darbinieki, kuri mirušo dzīvnieku atraka un to nogādāja   dzīvnieku kapsētā apglabāšanai.

Kārtības sargi apsekoja dzīvokli, kurā uzturējās iespējamā mirušā dzīvnieka saimniece. Sieviete atzina, ka viņai notikuma dienā nomiris suns un lūgusi kaimiņam to pie nama aprakt. Sastapts arī kaimiņš, kurš apstiprināja sievietes teikto.

Lietas materiāli nosūtīti Pārtikas un veterinārajam dienestam izvērtēšanai. Likums paredz, ka par dzīvnieku kapsētu iekārtošanas pārkāpumiem fiziskajai personai uzliek naudas sodu no 7 līdz 210 eiro.

Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Kas jādara, kad mājdzīvnieks dodas uz citiem medību laukiem?  Lasiet šeit.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk