Vecmīlgrāvis: rītasvārkos un čībās tērpta dzērājšofere iebrauc žogā

19. Janvāris

18. janvārī neilgi pirms pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecmīlgrāvī, pamanīja kādu "Toyota" markas automašīnu, kura bija iebraukusi ietves nožogojumā un turpat palikusi. Pie automašīnas stāvēja arī rītasvārkos un čībās tērpta kundze.


Policisti piebrauca pie transportlīdzekļa un uzrunāja sievieti. Uzsākot sarunu, no autovadītājas sajusta spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Sieviete pastāstīja, ka, braucot mājās, saslīdējusi un iebraukusi žogā. Vienlaikus autovadītāja apgalvoja, ka pirms sēšanās pie spēkrata stūres izdzērusi 100 gramus degvīna.

Likumsargi sievieti ieaicināja operatīvajā transportlīdzeklī, lai siltumā sagaidītu Valsts policijas Ceļu policijas darbiniekus turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Tikmēr kārtības sargi kundzes transportlīdzekļa salona dzērienu turētājā pamanīja iesāktu degvīna pudeli.

Drīz pēc tam ieradās Valsts policijas darbinieki un veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā autovadītājai uzrādīja 1,96 promiļu reibumu.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.