Vecmīlgrāvis: par zādzību sēriju aizturēti vairāki vīrieši

29. Novembris, 2017

21. novembrī īsi pirms pulksten 4.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no divām sievietēm, kuras ievērojušas divus vīriešus uzlaužam un apzogam kādu daudzdzīvokļu nama pagrabu.


Ierodoties notikuma vietā, notikušā aculiecinieces pastāstīja, ka abi vīrieši devušies Emmas ielas virzienā. Likumsargi uzsāka personu meklēšanu. Apsekošanas laikā ievēroti divi aprakstam atbilstoši vīrieši, taču viņiem līdzi nebija ne maisu, ne arī somu. Viens no aizdomās turamajiem, ieraugot policistu tuvošanos, strauji nogriezās, savukārt otrs devās citā virzienā.

Pēc mirkļa abi vīrieši apturēti. Jautājot, kur personas tik vēlā nakts stundā dodas, abi apgalvoja, ka esot sportisti un nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm. Personas bija manāmi satrauktas, kā arī sniegtajās liecībās saklausītas pretrunas.

Pārbaudot abu vīriešu personas datus, noskaidrots, ka kungi atrodas policijas uzraudzībā. Viens no viņiem par iepriekš veiktu zādzību, savukārt otrs par zādzību un piesavināšanos, kā arī narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Abām personām bija noteikts aizliegums atrasties publiskā vietā pēc pulksten 23.00.

Aizdomās par zādzību abi vīrieši aizturēti. Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri tika sagaidīti netālu no uzlauztā pagraba. Līdzi likumsargiem bija atvests dienesta suns, kurš, veicot teritorijas apsekošanu, uzoda zagļu pārvietošanās maršrutu, kā arī atrada zagtās mantas. Tāpat abus garnadžus atpazina notikušā aculiecinieces. Aizturētie nodoti Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.