Vecākus aicina uz bezmaksas lekciju “Saskanīgas bērnu un pieaugušo attiecības”

8. Novembris, 2017

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina Jūs uz bezmaksas lekciju " Saskanīgas bērnu un pieaugušo attiecības".


Lekcijā tiks aplūkots:

  • pieaugušā saskarsme ar bērnu grūtajās situācijās
  • pieaugušo mīti par bērnu audzināšanu dažādos bērnu vecumposmos

Lekcijas notiks 16. novembrī no plkst. 17:30 -20:30 viesnīcā “TIA”, Kr. Valdemāra ielā 63. Reģistrēšanās lekcijai un sīkāka informācija: +371 26819509 (Elīna Rotbaha-Zaremba).

Lektores:

  • Vineta Laizāne-Mg.psych., klīniskais psihologs, “Smilšu spēles bilžu valoda” metodes apmācībā, Theraplay metodes apmācībā
  • Elīna Rotbaha-Zaremba-Mg.psych., klīniskais psihologs, garīgās veselības veicināšanas un atkarību profilakses speciāliste.

Sīkāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv.


Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu - daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk