Vecākus aicina pieteikties bezmaksas apmācībām bērnu audzināšanā

20. Septembris, 2019

Rīgas domes Labklājības departaments aicina Rīgas skolēnu vecākus pieteikties uz bezmaksas apmācībām "Vecāku kompetenču stiprināšana bērnu un pusaudžu audzināšanai".


Ja vēlaties uzlabot bērnu audzināšanas prasmes, labāk izprast sevi un savu bērnu, spēt viņu atbalstīt grūtās situācijās, kā arī justies pārliecinātāki mammas vai tēta lomā, šis nodarbību cikls ir domāts tieši JUMS!

Apmācību norises vieta: Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija, Senču iela 4, Rīga.

Apmācību norises laiks:

  • grupa pirmdienu vakaros - no pl.17. 30. līdz 20.30., sākot no 14.oktobra (izņemot 21.oktobri) līdz 9.decembrim (18.novembra nodarbība notiks piektdienā, 15.novembrī), kopā astoņas nodarbības;
  • grupa sestdienās - no pl.10.00. līdz 16.00 – 2., 9., 23. un 30.novembrī.

Nodarbībās aplūkosim un praktiski vingrināsim šādas tēmas: efektīvas saskarsmes un konfliktu risināšanas prasmes, pozitīvas bērna disciplinēšanas metodes, vecāka loma, savu iekšējo resursu apzināšana un stiprināšana. Nodarbībās pasniegtās teorētiskās zināšanas tiks nostiprinātas ar praktiskiem vingrinājumiem un mājas darbiem.

Apmācības vadīs: psiholoģe Dace Beināre

Apmācības finansē: Rīgas domes Labklājības departaments

Pieteikumus dalībai apmācībās sūtīt uz e-pastu: iveta.gravite@riga.lv (norādot savu tālruņa numuru, apmācību dienu un bērna vecumu).

Pieteikties var vecāki, kuru deklarētā dzīves vieta ir Rīga un kuri ir gatavi veltīt laiku tam, lai kļūtu par vēl labākiem vecākiem!

Aicinām pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!