Vecāki tiek aicināti uz bezmaksas lekciju par bērnu depresiju

10. Oktobris, 2017

Rīgas domes Labklājības departaments projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros aicina vecākus uz bezmaksas lekciju "Kad bērnam ir grūti augt", kurā tiks apskatīti tādi jautājumi kā "Trauksme un depresija dažādos cilvēka dzīves posmos" un "mānīgā labsajūta jeb vielu/ procesu atkarība".


Lekcija noritēs 19. oktobrī no plkst. 17.30 līdz 20.30 viesnīcā TIA, Kr. Valdemāra ielā 63. Reģistrācija un papildus informācija - pa tālruni 26819509.

Nodarbības vadīs psiholoģijas maģistre, klīniskā psiholoģe Vineta Laizāne, kā arī Elīna Rotbaha - Zaremba - klīniskā psiholoģe, garīgās veselības veicināšanas un atkarību profilakses speciāliste.

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk