Vairāk nekā 650 Rīgas skolēni gatavi startam Latvijas Ziemas Olimpiskajā festivālā

1. Marts

Olimpiādes gadā, vairāk nekā 650 Rīgas skolēni gatavi startam Latvijas Ziemas Olimpiskajā festivālā, kur galvaspilsētas godu aizstāvēs visos festivālā notiekošajos sporta veidos.


Lai Olimpiskajā gadā bērni un jaunieši izjustu sportisko konkurenci, olimpiskās cīņas principus, Rīgas skolēnu piedalīšanos festivālā atbalsta Rīgas pašvaldība, finansējot transporta, naktsmītņu, ēdināšanas pakalpojumu, kā arī vienota noformējuma atribūtiku. Komandas dalību sacensībās koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Rīgas skolēni allaž bijuši aktīvi šī festivāla apmeklētāji, uzrādot atzinīgu sniegumu kalnu slēpošanā, snovbordā, hokejā un slidošanā. Šogad aktīvāko skolu vidū jāmin Rīgas Franču licejs ar 82 dalībniekiem, Rīgas Valsts vācu ģimnāzija ar 50 dalībniekiem un Rīgas Angļu ģimnāzija ar 43 dalībniekiem.

Jau ziņots, ka Latvijas Ziemas Olimpiskais festivāls notiks Ērgļos 2. un 3. martā, kad tiks noskaidroti labākie sportisti slēpošanā, snovbordā, biatlonā, slidošanā, hokejā, ziemas orientēšanās sportā, ragaviņu braukšanā, kērlingā, lielajā skolu stafetē un ziemas skriešanā ģimenēm.