Vairāk kā 145 000 dalībnieku piedalīsies "Olimpiskās dienas 2018" pasākumos

20. Septembris, 2018

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2018” notiks jau šo piektdien, 21.septembrī 650 norises vietās visā Latvijā un kopā pulcēs jaunu pasākuma dalībnieku rekordskaitu – vismaz 145 000 dalībniekus no 95 Latvijas novadiem un pilsētām.


“Olimpiskās dienas 2018” pasākumi notiks gandrīz katrā Latvijas novadā un pilsētā. Rīgā centrālais pasākums norisināsies Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā (Grostonas iela 5), kas plkst.9:50 iesāksies ar kopīgu Olimpisko rīta vingrošanu, kurā piedalīsies vairāk kā 1000 pārstāvju no Rīgas izglītības iestādēm. Vingrojumu vadīs tā autore, fiziskās sagatavotības trenere Diāna Stupele. LOK karogu pasākuma ievadā pacels Latvijas Jaunatnes Olimpiskās komandas “Buenosairesa 2018” karognesējs, peldētājs Didzis Rudavs, bet kopā ar bērniem vingros arī Olimpieši un basketbola kluba “VEF Rīga” pārstāvji.

Pēc Olimpiskās dienas vingrojuma, Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā, risināsies stafešu sacensības, kā arī 3x3 basketbola turnīrs skolu komandām.

Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar tenisu un tā spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Papildus vienojošajiem pasākumiem, organizētāji “Olimpiskās dienas 2018” norises vietās tiek aicināti izstrādāt savu individuālo pasākumu programmu, lai plašāk popularizētu Olimpiskos sporta veidus un Olimpiskās idejas.

Ar “Olimpiskās dienas 2018” vingrojuma kompleksu, kā arī citu noderīgu informāciju var iepazīties LOK mājaslapā internetā www.olimpiade.lv, sadaļā “Olimpiskā diena”.