Uzzini, kur vēl ir brīvas kvotas izmeklēšanai pie ārstiem – speciālistiem

20. Augusts, 2017

SIA „Rīgas Veselības centrs” (RVC) filiālēs jau augustā valsts finansēto kvotu ietvaros ir iespējams saņemt valsts apmaksātas speciālistu konsultācijas bez gaidīšanas rindā.


Ir brīvas vietas konsultācijām pie dažādiem speciālistiem - dermatologa, kardiologa, neirologa, otolaringologa un urologa, kā arī valsts finansējuma ietvaros var veikt dažādus diagnostiskos izmeklējumus.

Izmantojot valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacientiem jāsedz tikai pacienta iemaksa, kas ārsta speciālista apmeklējuma gadījumā ir tikai 4.27 EUR.

Tāpat valsts kvotu ietvaros ir pieejami arī higiēnista pakalpojumi bērniem. Atgādinām, ka bērniem no 2 līdz 18 gadu vecumam reizi gadā zobu higiēnista apmeklējums tiek nodrošināts par valsts budžeta līdzekļiem. Turklāt 7, 11 un 12 gadu vecumā šis pakalpojums tiek apmaksāts pat divas reizes gadā.

1.augustā RVC tiks atvērts pieraksts uz konsultācijām un izmeklējumiem oktobra mēnesī.

Kā pierakstīties?

Pierakstīties visās Rīgas Veselības centra filiālēs ir iespējams, zvanot uz kopējo tālruni 20028801. Lai netērētu laiku, gaidot pie telefona klausules, pierakstīties iespējams arī elektroniskā veidā: pieraksts@rigasveseliba.lv.

Papildu informācija un pieraksts – RVC Zvanu centrā: 20028801, 8801, pieraksts@rigasveseliba.lv; www.rigasveseliba.lv.