Uzbrukums policistam: skolas direktore aiziet no darba

30. Novembris, 2017

Pēc pēdējo dienu notikumiem izglītības iestādē, Izglītības kvalitātes valsts dienesta veiktajām pārbaudēm un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pieprasītā paskaidrojuma, Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas direktore Anita Stukāne pieņēmusi lēmumu pārtraukt darba tiesiskās attiecības un iesniegusi atlūgumu.

 


Ka ziņots, 23.novembrī ap pulksten 12.00 Rīgā, vienā no skolām Brīvības gatvē īsi pirms starpbrīža beigām skolas dežurante vērsās pie Rīgas pašvaldības policijas  (RPP) darbinieka, kurš uzraudzīja kārtību skolas apkaimē, lai viņš aizslēdz skolas durvis. Brīdī, kad cienījamā vecuma policists devās pie durvīm, viens no skolēniem nostājās tām priekšā un uzsāka konfliktu. Policists skolnieku mēģināja pastumt malā, taču agresīvi noskaņotais puisis iesita kārtības sargam pa galvu. 

Nevēloties pielietot fizisku spēku pret nepilngadīgo, policists mēģināja jaunieti noturēt tā, lai viņš ieturētu distanci no policista, taču tas skolēnu saniknoja vēl vairāk, un viņš atkārtoti uzbruka policistam. Valsts policija pret jaunieti uzsaka krimināllietu.

 Vairāk informācijas par šo notikumu varat atrast šeit.