Uz diennakti paredzēta ūdensapgādes pārtraukšana Vecmīlgrāvī

21. Augusts, 2017

Sakarā ar remontdarbiem vairākos ūdensvada komunikāciju mezglos, šo sestdien, 26. augustā, paredzēts ievērojams ūdensapgādes pārtraukums Vecmīlgrāvī, kas skars 139 šīs apkaimes objektus, bet vēl 197 objektos iespējams pazemināts ūdens spiediens. Ūdensapgādi ierastajā režīmā ir plānots atjaunot svētdienas vakarā. Ar ūdensapgādes pārtraukuma skarto objektu pilnu sarakstu var iepazīties SIA “Rīgas ūdens” mājas lapā.


Remontdarbi notiks komunikāciju mezglos Sniedzes ielas un Vecāķu prospekta, Kreimeņu ielas un Augusta Dombrovska ielas, Augusta Dombrovska ielas un Baltāsbaznīcas ielas, Augusta Dombrovska ielas un Skuju ielas, Sniedzes ielas, kā arī Vecāķu prospekta apkaimē.

Lielākoties darbi notiks zaļajā zonā, līdz ar to satiksmes sarežģījumi netiek paredzēti. Ūdensvada komunikāciju mezglu nomaiņa nepieciešama Vecmīlgrāvja ūdensapgādes drošības palielināšanai un ūdensvada avāriju iespējamību mazināšanai.

Foto: Rīgas ūdens

* Informatīvajā kartē ar sarkano krāsu atzīmēti rajoni, kuros paredzēts ūdensapgādes pārtraukums, ar dzelteno krāsu - apkaime, kurā iespējams pazemināts ūdens spiediens.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.