"Ulubele” aicina Cilvēcības skoliņas atvērto durvju dienu

27. Jūnijs, 2017

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele” aicina ikvienu mazo dzīvnieku draugu - bērnu vecumā no 6 līdz 13 gadiem- apmeklēt Cilvēcības skoliņas atvērto durvju dienu 1.jūlijā.


Šovasar patversmē "Ulubele" norisināsies Cilvēcības skoliņa bērniem vecumā no 6 līdz 13. gadiem.

Pašlaik par brīvprātīgajiem palīgiem var kļūt tie, kuri ir sasnieguši 14 gadu vecumu. Bet, lai jaunāki bērni nepaliktu malā, "Ulubelē" izveidota Cilvēcības skoliņa, kurā bērniem iemācīs rūpēties par dzīvniekiem.

Foto: publicitātes

Ir plānotas trīs nodarbības, katra no tām būs trīs stundas gara. Bērniem tiks pastāstīs, ko nozīmē atbildība par dzīvnieku, kā pareizi rūpēties un kam pievērst uzmanību, pirms pieņemt mājdzīvnieku.

Vairāk informācijas iespējams atrast šeit

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk