UEFA Sieviešu Čempionu Līgas kvalifikācijas posms Rīgā

18. Jūnijs

Mūsu seškārtējās Latvijas čempiones Rīgas Futbola skolas komanda trešo reizi savā laukumā un otro gadu pēc kārtas uzņems UEFA Čempionu līgas sievietēm kvalifikācijas apakšgrupu posma turnīru, kas norisināsies no 7. līdz 13. augustam. Komandu izloze notiks 21. jūnijā, Nionā, kur arī noskaidrosim kādas pretinieces uzņems mājnieces.


Kvalifikācijas posma spēles komandas aizvadīs NSB “Arkādija”(O.Vācieša ielā 2) stadionā. Pēdējā turnīra dienā (13.08) spēles notiks vienā laikā, bet par otro stadionu tiks paziņots vēlāk.  

Pāgājušogad RFS komandas meitenes, spēkojās pret Grieķijas komandu “Akadimia Elpides Karditsas”, Austrijas futbolistēm “USC Landhaus Wien” un FC “”BIIK-Kazygurt” no Kazahstānas. Pārākas izrādījās futbolistes no Kazahstānas, kuras ar 9 punktiem ierindojās pirmajā vietā grupā, atstājot Grieķijas komandu ar 6 punktiem 2 pozīcijā, Austrijas futbolistes ar 3 punktiem 3 pozīcijā un RFS komanda palika pēdējā vietā grupā, kaut arī bija tuvu tam lai izcīnītu punktus spēlēs pret Austrijas un Grieķijas vicečempioniem.   

UEFA Čempionu līgas sievietēm kvalifikācijas apakšgrupas posma turnīri norisināsies arī Lietuvā, Nīderlandē, Bosnijā un Hercegovinā, Ukrainā, Slovēnijā, Beļģijā, Slovākijā, Melnkalnē un Igaunijā. Kopumā 2019/20 sezona turnīrā startēs 62 Eiropas komandas, bet kvalifikācijas posma piedalīsies 40 vienības. Gaidīsim 21. jūniju un jau sīkāk ziņosim par RFS pretiniecēm un spēļu kalendāru.