Tuvojas RIGA FASHION WEEK – modes, kultūras un mākslas svinības!

26. Septembris, 2018

Baltijas Modes federācija paziņojusi 29. Rīgas modes nedēļas norises laiku – šoruden pasākumi notiks Rīgā no 23. līdz 27. oktobrim. 


Gaidāmās Rīgas modes nedēļas laikā savas 2019. gada pavasara–vasaras sezonas pret-a-porte apģērbu kolekcijas izrādīs labākie Latvijas un ārvalstu dizaineri. Turklāt šosezon Rīgas modes nedēļas programma tiks papildināta ar vairākiem pasākumiem starptautiska projekta “United Fashion” ietvaros.

Gaidāmās RIGA FASHION WEEK sesijas reklāmas kampaņas tēls ir tapis pateicoties Lienei Grīnbergai, zīmola PUBLIC MAKES IMAGE dibinātājai, izmantojot tajā tērpus no pašas veidotās jaunās kolekcijas. Par RFW reklāmas kampaņas seju ir kļuvusi populārā modele no Rēzeknes – Sintija Selicka, kuras modeles gaitas ir uzsākušās salīdzinoši nesen, taču ar vērienīgiem panākumiem. 

Rīgas modes nedēļa ir kļuvusi par vienu no radošākajiem un inovatīvākajiem modes un kultūras pasākumiem Baltijā, divreiz gadā, nedēļas garumā radot svētku sajūtu visā pilsētā.

RIGA FASHION WEEK ik reizi apvieno dažādus radošās nozares profesionāļus, kuru sadarbības rezultātā tiek izveidota plaša un vienmēr unikāla modes nedēļas programma. 29. Rīgas modes nedēļa būs īpaša ar to, ka bez tradicionālās programmas norisināsies pasākumi arī starptautiskā projekta “United Fashion” pasākumi, kurā Baltijas Modes federācija ir oficiālais pārstāvis Latvijā un Baltijā. Šī projekta ietvaros norisināsies Eiropas modes dizaineru šovrūms, dažādi zīmolu izaugsmei veltīti izglītojoši semināri un meistarklases, kā arī citi pasākumi, kas ļaus šo nedēļu pavadīt modes un kultūras svētku zīmē.

2019. gada pavasara-vasaras sezonai veltītā RIGA FASHION WEEK norisināsies Rīgā no 23. līdz 27. oktobrim.

Vairāk informācijas - šeit 

“United Fashion” projektu līdzfinansē ES fondu programma “Creative Europe” un Latvijas Republikas Kultūras ministrija.