Tuvākajās dienās tiks atvērta slēpošanas trase Uzvaras parkā

11. Janvāris

Ja ārā temperatūra stabili saglabāsies zem nulles, tad pēc trīs-četrām dienām darbu sāks ar mākslīgo sniegu klātā slēpošanas trase Uzvaras parkā. Pašlaik norit sagatavošanās darbi un pirmā sniega kārta jau ir uzklāta.


  1. Uzvaras parkā slēpošanas trasi parasti klāj gan mākslīgais, gan dabīgais sniegs. Tā kā īsta sniega vēl nav, to uzklāj mākslīgi. Tam nepieciešamas vairākas dienas. Ja temperatūra saglabāsies zem nulles, tad šo "sniega oāzi" varēs izbaudīt jau nākamnedeļ. 

Foto: www.uzvarasparks.lv

Trasē var ierasties ar savu inventāru un to var izmantot bez maksas. Ja jums nav sava inventāra, to ir iespējams izīrēt.

Trase: 1 km aplis
Noma: Slēpošanas komplekta cena pieaugušajiem 4,50 eiro/h, bērniem 3,00 eiro/h
Slēpošanas trases izmantošana ar savu inventāru ir bez maksas.
Darba laiks slēpju nomai katru dienu no 10.00. - 21.00.
Adrese: Uzvaras bulvāris 15, Rīga
Info tālr. 29511244

Vairāk informācijas portālā 

Foto: www.uzvarasparks.lv

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.