Turpina darboties bezmaksas Valodu kafejnīca Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

29. Janvāris

Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Eiropas kultūras pulciņš turpina organizēt bezmaksas Valodu kafejnīcu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Šī gada prioritātes - latviešu un krievu valodas un Latvijas kultūras iepazīšana.


Otrdien, 30. janvārī saruna noritēs ar Latvijas Rēriha biedrības pārstāvi Ingrīdu Raudsepu par kultūru latviešu rakstnieka un filozofa Riharda Rudzīša grāmatas "Nikolajs Rērihs: kultūras ceļvedis” kontekstā.

Apmeklētāji ir laipni gaidīti uz jaukām sarunām pie tējas vai kafijas tases otrdienas vakaros Latvijas Nacionālās bibliotēkas kafejnīcā “Klīversala”. Tikšanās maksa - nopērc sev garšīgu kafiju vai tēju.

eukultura.weebly.com, www.rsp.lv

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk