TTT 8. martā uzņems Eirolīgas čempioni UGMK PR0603

7. Marts

Basketbola klubs “TTT Rīga” piektdien, 6. martā, Eirolīgas mājas spēlē uzņems Jekaterinburgas UGMK. Ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām rezultāts ir 0-1 pretinieču labā. Sākums plkst. 19:00 “Elektrum” Olimpiskajā centrā, ieeja no 18:00.

Biļetes - bezrindas.lv, cena skolēniem un studentiem 2,50 EUR, pieaugušajiem 5,00 EUR (komisijas maksa 0,55EUR). Kopā ar biļeti iespējams iegādāties TTT kalendāru 2019. gadam (biļete + kalendārs 15,00 EUR).

TTT basketbolistes 2019. gada 13. februārī pirmo reizi kvalificējās FIBA Eirolīgas izslēgšanas spēlēm. Turnīrs zem “EuroLeague Women” karoga risinās kopš 1996. gada, bet rīdzinieces “Top 8” sasniedza piektajā mēģinājumā. Iepriekšējo reizi Eiropas astoņniekā spēlēts 1985. gadā.

Eirolīgas ceturtdaļfināli sērijās līdz divām uzvarām notiek 5., 8. un, ja nepieciešams, 13. martā. TTT un UGMK pāra uzvarētājas pusfinālā spēlēs pret “Sopron Basket” un “Bourges Basket” dueļa stiprāko komandu. “Četru fināls” risināsies 12. un 14. aprīlī.

Ceturtdaļfināla pirmās spēles

• (A1) UGMK – TTT Rīga (B4) 78:45
  • (B2) Sopron Basket – Bourges Basket (A3) 66:65
  • (A2) USK Praha – Fenerbahce (B3) 76:54
  • (B1) Dynamo Kursk – CCC Polkowice (A4) 89:53

Preses konference notiks 15 minūtes pēc spēles “Elektrum” Olimpiskā centra otrā stāva zālē. Galvenais treneris Mārtiņš Zībarts uz jautājumiem atbildēs preses konferencē. TV un video intervijām ar spēlētājām aicinām izmantot TTT preses sienu.