Tirgus, koncerts un darbnīca "Bērns māca bērnu" 26. janvārī

25. Janvāris

26. janvārī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus, kura laikā apmeklētāji aicināti uz Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncertu Brūnās mājas zālē, savukārt galerijā notiks vēl nebijusi inovatīva darbnīca – sākumskolas “Domdaris” audzēkņi vadīs darbnīcu citiem bērniem. Dalība bez maksas. 


Tirgū katru reizi var atklāt arvien jaunas garšas un veselīgus papildinājumus savai ēdienkartei – kaņepju pesto, bio auzu maize, griķu cepumi, eļļas un sēklas, dabīgi sīrupi un sukādes. Savukārt pie zemniekiem un mājražotājiem vienmēr var uzzināt jaunas receptes un noderīgus padomus, kā izmantot viņu produktus. Tirgus klāstā būs arī Latvijā rets un vērtīgs graudaugs – bioloģiski audzēts amarants un no tā radīti produkti, piemēram, amaranta milti, sēklas, eļļas, proteīns un pat čipsi. Tie, kas ilgojas pēc vasaras garšām, pie saimniecības “Padegas” atradīs saldētas Latvijas ogas. Ja sestdienā gribas sevi palutināt un baudīt maltīti ārpus mājām, tad var doties pie restorāna “Māja” pēc plova vai “Sidrabjēra” burgeriem, sautējumiem un harčo. 

Plkst. 12.00 visi apmeklētāji aicināti uz Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncertu Brūnās mājas zālē. Jaunie mūziķi atskaņos dažādu laikmetu un stilu skaņdarbus, kā arī koncertā dzirdēsim akordeonu, vijoli, kokli un pūšamos instrumentus. 

Plkst. 12.00-14.00 šokolādes darbnīcas vadītāji būs privātas sākumskolas “Domdaris” audzēkņi, kuri mācīs citiem bērniem. Šī ir inovatīva metode, jo bērni māca citus bērnus, tādā veidā attīstot komunikācijas un vadības prasmes. “Domdaris” izmanto dažādas jaunas metodes un meklē vēl nebijušus risinājumus mācību darbā. Darbnīca notiks galerijā.

Dalība visos pasākumos bez maksas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.