Te ir darbs: Rīgas pašvaldības policija meklē kārtībniekus (video)

10. Janvāris, 2018

Rīgas pašvaldības policijai nepieciešami jauni darbinieki. Tos, kuri vēlas rūpēties par sabiedrisko drošību galvaspilsētā, aicina darbā par kārtībniekiem. 


RPP darbā gaida pilngadīgus Latvijas pilsoņus, kuriem ir vismaz vidējā izglītība. Nepieciešamas lieliskas valsts valodas zināšanas (C1), kā arī angļu vai krievu valodas, vai citas svešvalodas zināšanas. Tāpat potenciālajam kārtībniekam vajadzētu būt labā fiziskā formā, ar augstu stresa noturību, jāprot patstāvīgi pieņemt lēmumus un strādāt komandā. 

Rīgas pašvaldības policija cenšas komunikācijas jautājumus risināt radoši, tāpēc ir uzņēmusi video aicinājumu potenciālajiem darbiniekiem.

No policistiem gaida prasmes saziņā ar cilvēkiem, atbildības sajūtu, godīgumu, disciplinētību un vēlmi attīstīties. Starp galvenajiem kārtībnieka pienākumiem ietilpst likumpārkāpumu profilakse, to atklāšana un novēršana, lietvedības materiālu noformēšana atbilstoši normatīvajiem aktiem.

Policijas darbs nav garlaicīgs, tas ir interesants un daudzveidīgs.

Par darbu tiek piedāvāta alga sākot no 608.50 eiro un kompensācija 170 eiro apmērā. Pārbaudes laikā alga ir 535 eiro. Policija piedāvā nelaimes gadījumu veselības apdrošināšanu, apmācību un kvalifikācijas paaugstināšanu, iespēju neierobežoti izmantot trenažieru zāli un baseinu. Policisti var trenēties tuvcīņā un pašaizsardzībā, kā arī attīstīt savas šaušanas iemaņas. Ja tev ir hobijs, piemēram, futbols, volejbols, florbols – tu vari pierādīt savu meistarību sacensībās, tostarp arī starptautiskās.

Vairāk par darbu Rīgas pašvaldības policijā lasiet šeit.

Papildus jautājumu gadījumā zvaniet RPP Personāla nodaļai: 67037849 vai 67037809.