Te ir darbs: Labklājības departamenta vakanču saraksts

1. Maijs, 2017

Pašlaik Rīgas domes Labklājības departamenta iestādēs ir vairākas brīvas darba vietas. Piemēram, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centram nepieciešams vecākais sociālais darbinieks, audzinātājs, auklīte un automobiļa vadītājs, Rīgas domes Labklājības departamentā izveidota jauna struktūrvienība un tiek meklēti divi eksperti, Rīgas Sociālajā dienestā tiek meklēts ergoterapeits un sociālie darbinieki.


Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautībā ir šādas iestādes – Rīgas sociālās aprūpes centri “Stella maris”, “Mežciems”, “Gaiļezers”, Rīgas patversme, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs un Rīgas Sociālais dienests.

Šo iestāžu darbinieki var rēķināties ar stabilu algu, labiekārtotu darba vietu, karjeras izaugsmi un veselības apdrošināšanu. “Kas attiecas uz veselības apdrošināšanu, tā ir atkarīga no pienākumiem – daži darbinieki var saņemt polisi uzreiz, citi – pēc trīs gadiem no darba uzsākšanas brīža,” stāsta RD Labklājības departamenta Personāla un kvalitātes vadības nodaļas vadītāja Liene Baumane. Turklāt dažām darbinieku grupām pienākas atlaides braucieniem sabiedriskajā transportā.

Darbiniekiem, protams, pienākas visas Darba likumā noteiktās sociālās garantijas, kā arī ir iespēja saņemt dažādus bonusus saskaņā ar noslēgtajiem Koplīgumiem iestādei piešķirtā budžeta ietvaros.

Jāatzīmē, ka sociālie darbinieki ir nepieciešami vienmēr. “Personāla mainība ir pietiekami liela. Ne visi var gadiem ilgi strādāt ar mūsu klientiem, jo pie darbiniekiem vēršas cilvēki, kam dzīvē paveicies mazāk, tāpēc darbs nav viegls, un daudzi padodas, bet tie kas turpina strādāt saņem gandarījumu par paveikto  “”stāsta L. Baumane.

Vēl viens populārs iemesls, kāpēc rodas vakances – darbinieki dodas bērna kopšanas atvaļinājumos. “Viena atgriežas, otra dodas prom, bet gadās arī vienlaicīgi. Tāpēc bieži meklējam darbiniekus darbam uz  noteiktu laiku stāsta L. Baumane.

Rīgas domes Labklājības departaments un tā pakļautībā esošās iestādes ir atvērtas arī praktikantiem – pēc iepriekšējas vienošanās ar iestādes vadītāju.

Vakanču saraksts ar prasībām pret kandidātiem pieejams šeit.