Te ir darbs: 9 brīvas darba vietas uzņēmumā „Rīgas satiksme”

19. Februāris, 2018

Brīvas darba vietas visdažādākajās specialitātēs Rīgas pašvaldības uzņēmumā „Rīgas satiksme” (RS) – tāds ir pašreizējais pieprasījums pēc darbiniekiem. Stabila alga ar nodokļiem, apdrošināšanas polise, materiālie pabalsti u.c. ērtības šeit nodrošina darbinieku motivācijas sistēma DaMoS. Turklāt uzņēmums arī nodrošina prakses vietas studentiem.


Kādus cilvēkus meklē „Rīgas satiksme”?

Pats galvenais, kas jāzina – nokļūt darbā RS ir pilnībā iespējams, taču jāatceras par uzņēmuma specifiku. Tas ir, galvenokārt šeit nepieciešami cilvēki, kas tā vai citādi ir saistīti ar transporta sfēru un tās apkalpošanu.

 „Tehniskie darbinieki tiek meklēti pastāvīgi. Arī vadītāji nepieciešami vienmēr. Feldšeri pie mums strādā tikai kontroles nodaļā un nodarbojas ar vadītāju un citu darbinieku veselības pārbaudēm,” paskaidro RS klientu apkalpošanas un komunikācijas nodaļas vadītājs Viktors Zaķis.

Savukārt par kontrolieriem visbiežāk kļūst sudenti, kuriem šāds darbs sniedz iespēju apvienot darbu ar mācībām.

Kad viņi beidz mācīties, nāk strādāt pie mums savā specialitātē, un tad atbrīvojas darba vieta un atkal izsludinām konkursu uz vakanci.”

Visbiežāk RS meklē darbiniekus ar savas mājaslapas palīdzību, kā arī publicē piedāvājumus Nodarbinātības valsts aģentūrā. Uzmanīgi pasažieri arī pamanīs RS darba piedāvājumus sabiedriskā transporta monitoros, savukārt sociālo tīklu lietotāji – RS Facebook lapā.

 „Kā pieteikties darbā tiem cilvēkiem, kurus ir ieinteresējis darba piedāvājums mūsu uzņēmumā?” stāsta Viktors Zaķis. „Viss ir vienkārši: jānosūta CV uz e-pastu personals@rigassatiksme.lv vai jāaizpilda pieteikuma anketa RS mājaslapā. Tāpat pretendenti var personīgi ierasties uz mūsu ofisu Vestienas ielā 35 (125. kabinets), arī tur viņi var saņemt papildus informāciju par konkrēto vakanci, kandidātu prasībām un darba pienākumiem. Turpat arī ir iespējams aizpildīt pieteikumu uz vakanci un iesniegt CV. Ja jūsu kandidatūra mums ir piemērota, pretendents tiek uzaicināts uz darba interviju. Ja tā ir veiksmīga, mēs ar cilvēku noslēdzam darba līgumu un viņi kļūst par pilntiesīgiem mūsu uzņēmuma darbiniekiem. Bet mēs iesakām jau iepriekš uzmanīgi iepazīties ar katras konkrētās vakances prasībām.”