Svinam Latvijas dzimšanas dienu: ko īpašu šajā dienā piedāvās Rīgas restorāni

17. Novembris, 2017

Pirms Neatkarības dienas restorāni - Live Riga partneri pastāsta, ar ko savus apmeklētājus iepriecinās svētku dienās.


Foto: publicitātes

Restorāns “ID Gourmet” savus viesus aicina uz svētku branču! Jūs gaida īpašs zviedru galds ar salātiem, uzkodām, svaigiem kruasāniem un atspirdzinošiem dzērieniem. Katram viesim būs iespēja brokastīm pasūtīt jebkuru ēdienu no īpašas ēdienkartes (omletes, latviešu brokastis, olas Benedikta gaumē, un citus) un vienu silto desertu (pankūkas vai vafeles). Vēlās brokastis būs pieejamas no plkst. 11.00 līdz 13.00 un no 13.30 līdz 15.30. Cena vienai personai – 15 eiro, bērniem no 3 līdz 12 gadiem – 8 eiro, līdz 3 gadu vecumam – bez maksas. Rezervējiet galdiņu pa tālruni 371 20 201 444.


Foto: publicitātes

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai 18. novembrī restorāns AQUA LUNA aicina visus uz svētku vakariņām (19.00 – 00.00) ar dzīvo mūziku un brīnišķīgu skatu uz salūtu. Svētku ēdienkartē iestāde piedāvās ēdienus no labākajiem produktiem, kas iekļauti Rīgas – Gaujas gastronomijas reģiona 2017. gada kulināro dārgumu sarakstā: krēmīgo pērļu gruboto ar baravikām, cepto samu, ko pasniegsim ar biešu gēlu, karamelizētajiem violetajiem burkāniem un topinambūru biezeni, kā arī rudzu biskvīta kazas siera kūku ar brūkleņu mērci. Galdiņu rezervācija: +371 67 650 922


Foto: publicitātes

Arī “KOYA restorāns & bārs” piedāvā īpašu svētku vakariņu ēdienkarti. Šefpavārs apsola, ka viegli sakults kazas siers ar sklandrausi un brūkleņu čatniju nevienu neatstās vienaldzīgu! Un vēl par godu svētkiem gaidāms patīkams pārsteigums no bāra. Telefons: +371 27 757 255


Foto: publicitātes

Uz “Vakariņām aiz salūta” rīdziniekus un pilsētas viesus aicina restorāns “Panorāma”. No plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00 uz vakariņām zviedru galda formātā tiks piedāvāta īpaša ēdienkarte, kas sevī iekļauj ēdienus no iestādes īpašās ēdienkartes ar tradicionāliem latviešu gardumiem, tostarp ēdienu no šefpavāra – marinētu cūkas kaklu ar ceptiem āboliem. Desertā – visdažādākās tortes maizes zupa un leģendārā “Vecrīga”. Bez garda ēdiena apmeklētājus priecēs dzīvā mūzika no multiinstrumentālista Marko Ojala. Un, protams, “Panorāma” ir lieliska vieta, lai vērotu svētku uguņošanu. Vakariņu cena: 45 eiro no cilvēka, bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadu vecumam – 22,5 eiro, bērniem līdz četru gadu vecumam – bezmaksas. Galdiņu rezervācija: +371 67 061 111.


Foto: publicitātes

Savukārt restorānā “Muusu Terase” svētkus plāno atzīmēt visu dienu – no plkst. 10.30 līdz 17.00 iestāde piedāvā svētku vēlās brokastis. “Spilgtas uzkodas, sātīgs siltais ēdiens, gardi deserti un zefīru cepšana uz atklātas uguns – tas viss pie mums!” – aicina “Muusu Terase” komanda. Savukārt no plkst. 18.00 restorāns visus gaida uz vakariņām, kuru laikā apmeklētājus sola iepriecināt ar īpašu komplimentu no šefpavāra. Bet vakara noslēgumā, protams – uguņošana! Tālrunis rezervācijai: +371 26 699 966.


Apskatos no Riga.lv  iekļauti tikai restorāni, kafejnīcas un bāri, kas ir Live Riga un Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) partneri. Apskati netiek publicēti komerciāliem nolūkiem.