Sumināti izcilākie sportisti un labākie sporta klubi

21. Aprīlis, 2017

19. aprīlī Rīgas domes Portretu zālē pasniegtas naudas balvas izcilākajiem Rīgas sportistiem par sasniegumiem 2016. gadā, kā arī apbalvotas galvaspilsētas labākās bērnu un jaunatnes sporta organizācijas.


Rīgas dome jau vairākus gadus pasniedz naudas balvas Rīgas sportistiem un viņu treneriem par izciliem sasniegumiem un izcīnītajām godalgotajām vietām pasaules un Eiropas līmeņa sacensībās. Šogad balvas saņēmēju vidū ir tādi sabiedrībā zināmi sportisti kā šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska, karatists Igors Lesnikovs, snovbordists Toms Petrusevičs un daudzi citi. Rīgas pašvaldības naudas balvas kopskaitā saņems vairāk nekā 40 sportisti un treneri.

Savukārt Rīgas pašvaldības finansējumu treniņu procesa organizēšanai, dalībai sacensībās, kā arī veselības nostiprināšanas nodarbību organizēšanai un talantīgu jauno sportistu meistarības pilnveidošanai saņēma konkursa „Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs 2016”gadā” laureāti.

Konkursu „Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs” organizē un sportistu sveikšanas pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD).

Foto: Jeļizaveta Iļjina

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm