Starptautiskais 36. sporta deju festivāls BALTIC GRAND PRIX 2017 jau divām nedēļām!

30. Novembris, 2017

Ir palikušas tikai divas nedēļas, kad decembra vidū Rīgā viesosies labākie sporta deju pāri no 40 pasaules valstīm. Par pirmssvētku tradīciju kļuvušais vērienīgais sporta deju festivāls Baltic Grand Prix šogad notiks jau 36. reizi un tajā piedalīsies vairāk nekā 1500 dejotāju pāru no Japānas, ASV, Kanādas un daudzām Eiropas valstīm.


Baltic Grand Prix ir populārākais un prestižākais sporta deju festivāls Baltijas valstīs. Aizvadītajos gados festivāls ir kļuvis populārs tālu aiz Latvijas robežām, un tās ir vienas no pasaulē lielākajām sporta deju sacensībām. Festivāla centrālie notikumi risināsies 16. un 17. decembra vakara seansos.

Sestdienas vakarā, 16. decembrī, notiks Pasaules čempionāts jauniešiem standartdejās un ABORA kauss Latīņamerikas dejās.
Svētdienas vakarā, 17.decembrī, tiks izcīnīts jau 16. Rīgas domes kauss, sacensību programmu kuplinās deju orķestris „Mirage Jazz Orchestra” un vairāki deju paraugdemonstrējumi.

Starptautisko sporta deju festivālu Baltic Grand Prix 2017 rīko Deju centrs SPEKTRS sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju, LR Izglītības un zinātnes ministriju, LSFP un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta pārvaldi.

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā