Starptautiskā konferencē Rīgā 10. un 11. decembrī pulcēsies ielu sporta un kultūras līderi; ieeja - bez maksas

5. Decembris, 2018

10. un 11. decembrī Rīgā noritēs starptautiskā konference Medicines for World`s Ghettos, kuras laikā uzstāsies pasaulslaveni ielu sporta un kultūras līderi. Pasākumu var apmeklēt jebkurš ieinteresētais, iepriekš reģistrējoties.


Dalību konferencē ir apstiprinājis UEFA tautas sporta un ielu futbola goda vēstnieks Pjērs Omdals, ka arī Eiropā prestižāko ekstrēmo sacensību FISE organizatori. Starp viesiem būs arī pasaulē labākais streetbike freestyle braucējs Rafals Pasierbeks un starptautiskās ielu sporta kustības GAME līderi, kuri darbojas ar bērniem no nelabvēlīgām apkaimēm Dānijā, Somālijā, Libānā un Jordānijā.

10. decembrī, konference tiks aizsākta ar pieredzes stāstiem kā ielu sports var kalpot darbam ar jauniešiem un ielu sporta infrastruktūra pilsētvidē attīstības tendences. Savukārt, 11.decembrī pieredzē dalīsies viesi, kuri ielu sportā un kultūrā ir atraduši savas biznesa iespējas un pēcpusdienā – par ielu sporta attīstības tendencēm nākotnē.

Foto: publicitātes

„Mūsdienās ielu sports un kultūra ir absolūtais trends. Kāpēc? Tāpēc, ka piedalīties var spontāni, nav ierobežojumu un viegla pieejamība. Pirms desmit gadiem jaunieši, kuri atnāca uz Grīziņkalnu spēlēt 3x3 basketbolu, nevarēja pat iedomāties, ka pēc neilga laika šis sporta veids kļūs par olimpisko un pasaules rangā Latvija ierindosies pirmajās vietās. Tieši pateicoties pieejamībai ielu sports kļuva par meinstrīmu. Šī joma jāattīsta, mācoties vienam no otra. Tādēļ arī Ghetto Games uzņēmās organizēt šo konferenci,” stāsta Ghetto Games līderis un dibinātājs Raimonds Elbakjans.

Apmeklēt konferenci var ikviens ieinteresētais iepriekš tai reģistrējoties, dalība - bez maksas. Konferences norises vieta: klubs „First Mir”, Rīgā, Andrejostas iela 2k-3.

Pasākuma programma un reģistrācijas anketa pieejama conference.ghetto.lv.

Konferenci organizē ielu sporta un kultūras kustība Ghetto Games.

Konferenci “Medicines for World’s Ghettos” organizē jauniešu ielu kultūras un sporta kustība “Ghetto Games”.