Stadionā “Daugava” atklās “Latvijas skriešanas centra” rīkoto vasaras čempionātu stadiona skrējienos

17. Jūnijs

Sestdien, 20.jūnijā, plkst.11.00 stadionā “Daugava” notiks 2020.gada “Latvijas skriešanas centra” atklātā čempionāta skrējienos pirmā kārta. Reģistrēšanās sacensībām ir no plkst.9.30 līdz 10.30.


Sacensību programmā ir dažādas distances. 300 metru skrējiens - distancē var izmēģināt spēkus zēni un meitenes līdz 14.gadiem trijās vecuma grupās: U-10,U-12,U-14. Lieliska iespēja pacīnīties par medaļām, ka arī izpildīt normatīvu, kas ļauj piedalīties Latvijas čempionātā U-14 grupā. Sportistiem, kas ir vecāki par 14 gadiem, notiks čempionāts 200 metru distancē.

1000 metru distancē medaļas netiek izcīnītas, distance rīkota tiem, kas vēlas pārbaudīt savus spēkus un uzrādīt oficiālu rezultātu.

Izturīgākie skrējēji varēs pārbaudīt savus spēkus 3000 metru skrējienā. Sportistiem būs iespēja arī pārbaudīt savu sportisko formu, sacenšoties tāllēkšanā no vietas. Katrs sportists izpilda trīs mēģinājumus pēc kārtas, tiek vērtēts labākais rezultāts.

Trīs absolūti labāko rezultātu īpašnieki tiks apbalvoti ar balvām. Visi uzrādītie rezultāti tiks ievadīti Latvijas vieglatlētikas savienības statistikas datu bāzē.

Plašāka informācija par sacensībām mājas lapās www.athletics.lv vai www.skriesim.lv .

Papildus informācija: Anna Titova, mob. tālr. 26793252