"Sporto Rīga" bezmaksas treniņi turpināsies arī ziemā

20. Oktobris, 2017

Daudzās Rīgas apkaimēs siltajā gada laikā norisinājās treniņi svaigā gaisā, ko īstenoja projekts "Sporto Rīga". Vasara ir beigusies, bet bezmaksas treniņi turpinās - skolu sportu zālēs sešās Rīgas apkaimēs - Bolderājā, Čiekurkalnā, Vecmīlgrāvī, Centrā, Pleskodālē un Ķengaragā. Treniņi sāksies 23. oktobrī.


Vasarā projekts "Sporto Rīga", kuru atbalsta Rīgas pašvaldība, rīkoja desmitiem treniņu visā pilsētā augsti kvalificētu treneru vadībā. Ir iestājies aukstums, tāpēc nodarbības norisināsies sporta zālēs Rīgas 22. vidusskolā, Rīgas mūzikas internātvidusskolā, Rīgas 46. vidusskolā, Rīgas Lietuviešu vidusskolā, Rīgas 33. vidusskolā un Rīgas J. Poruka vidusskolā (Lībekas iela 27).

Sportot ir aicināts ikviens, neatkarīgi no līdzšinējās sagatavotības. Treniņu garums – stunda. 

“Tiem, kuriem sāp ceļi, vai tiem, kuriem ir bijušas traumas, tiks piedāvāti vingrojumi, kurus var izpildīt sēdus. Savukārt tiem, kuri jau nodarbojas ar sportu, slodzi treniņa laikā palielinās. Vārdu sakot, ikvienam dalībniekam tiks nodrošināta individuāla pieeja, tikai par savām veselības problēmām vai vēlmēm pirms treniņa jāpastāsta trenerim,” stāsta projekta “SportoRīga” vadītāja Nataļja Ņikuļina.

Lai piedalītos sporta nodarbībā, jāierodas ērtā apģērbā. “Ja nav sporta apģērba, var uzvilkt mīksta auduma bikses, parastu kreklu vai jaku. Taču sporta apavi ir nepieciešami. Kedas šoreiz nederēs,” atgādina projekta vadītāja.

Projekts “SportoRīga” tika aizsākts pirms pāris gadiem ar mērķi rīdziniekos radīt vēlmi sportot un sportošanu padarītu pieejamāku, lai laika pavadīšana ārpus telpām nestu labumu rīdzinieku veselībai. 

Treniņi pieejami projekta "Mēs par veselīgu Rīgu! – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" īstenošanas gaitā ar Eiropas Sociālā fonda un Rīgas domes Labklājības departamenta līdzfinansējumu. 

Foto:

Vairāk - sportoriga.lv.