Spīķeros noritēs Arhangeļskas pianista un komponista labdarības koncerts

23. Aprīlis, 2018

27. aprīlī, plkst. 19.00 Spīķeru koncertzālē (Maskavas ielā 4k-1, Rīga), noritēs jaunā pianista un komponista no Arhangeļskas - Denisa Steļmaha koncerts, kura albumi ir nu jau plaši pamanīti un novērtēti sociālajos tīklos un tiek publiski apspriesti tikpat daudz kā Ludoviko Einaudi darbi.


Skumji un liriski, brīvā garā un šķīsti, dziļi un skaidri: komponējumi bez vārdiem; pilni nozīmes un stāstu par komponista emocijām un sajūtām. Denisa darbi parāda spilgtu un nostalģisku vēstījumu par sen aizgājušo, bezrūpīgo bērnību un dziļām emocijām pilno, plaukstošo jaunību, kur katra diena, likās, sola ko jaunu, spožu un aizraujošu.

Deniss sniegs priekšnesumu intīmā atmosfērā un spēlēs savus labākos skaņdarbus no saviem 3 albumiem “The Nowhere” (2018), “Ambience" (2016) un “NewBeginning” (2014). Savus stāstus autors mums stāstīs caur savu mūziku.

Iespaidojies no tādiem skaņdarbu autoriem kā Hanss Cimmers, Denijs Elfmans, Klints Mansels, Gustavo Santaolalla, Deniss sevi vairāk redz kā filmu skaņdarbu, nekā neo-klasiskās mūzikas komponistu. Gluži kā skaņdarbi kino ir veidoti iespaidojoties no filmas sižeta un tās raisītām emocijām, arī Denisa radītā mūzika atspoguļo dažādus viņa dzīves posmus.

Daļa no piesaistītajiem līdzekļiem tiks ziedota Bērnu slimnīcas fondam.

Biļetes uz koncertu var iegādāties šeit.