Šogad veselības apdrošināšanu saņems arī Rīgas izglītības iestāžu interešu un profesionālās ievirzes izglītības pedagogi

22. Aprīlis

Šonedēļ parakstīts līgums ar apdrošināšanas akciju sabiedrību „BTA Baltic Insurance Company” (BTA), kas nodrošinās apdrošināšanas polises Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izglītības iestāžu interešu izglītības pedagogiem. Šai pedagogu kategorijai līdz šim veselības polišu nebija.


„Patlaban ir īpaši būtiski atbalstīt Rīgas izglītības iestāžu darbiniekus, lai šajos sarežģītajos darba apstākļos veicinātu motivāciju un nodrošinātu sociālo aizsardzību. Līdz ar to visām Rīgas pašvaldības pirmskolās, skolās, interešu un profesionālās ievirzes mūzikas, mākslas un sporta skolās strādājošo pedagogu kategorijām būs iespēja saņemt veselības apdrošināšanu,” sacīja Rīgas pilsētas izpilddirektora vietniece Iveta Zalpētere.

Jau ziņots, ka I.Zalpētere parakstīja grozījumus pašvaldības iekšējos noteikumos, kas paredz papildināt to pašvaldības darbinieku loku, kuriem tiek nodrošināta veselības apdrošināšana. 2020.gadā Rīgas izglītības iestādēs kopumā plānots apdrošināt 10 413 pedagogus, tai skaitā interešu izglītības skolotājus.