Sniega tīrīšana: ielās no trijiem naktī strādā visas 59 ziemas tehnikas vienības

29. Janvāris

Pilsētas ielās jau no trijiem naktī strādā visa pieejamā ziemas tehnika - tiek tīrītas ielas, tilti, ceļu pārvadi, kā arī ielu braucamās daļas tiek apstrādātas ar pretslīdes materiāliem. Transporta plūsma pilsētas ielās ir palēnināta. Ziemas tehnika pašlaik ir daļa no kopējās transporta plūsmas, tāpēc ielu tīrīšana nenorit tik ātri, kā gribētos.


Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, snigšana var turpināties. Bet jau vakarā gaidāms atkusnis.Rīgas domes Satiksmes departaments vērš transportlīdzekļu vadītāju uzmanību, ka šādos laika apstākļos, kad gaisa temperatūra ir zem nulles, uz brauktuvēm var veidoties ledus.

Satiksmes departaments atkārtoti norāda, lai neapdraudētu savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, jāpārbauda savi transportlīdzekļi, to tehniskais stāvoklis un atbilstība ziemas apstākļiem. Autovadītājiem ieteicams ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Ziemas uzturēšanas darbus veic kopā 59 ziemas tehnikas vienības  – 34 kompleksās ielu tīrāmās un kaisāmās mašīnas, 16 ietvju tīrāmās un kaisāmās mašīnas, 7 autogreideri, 2 sniega savācēji.

Rīgas ielu, tiltu un satiksmes pārvadu uzturēšanu veic P/S Daugavas labā krasta uzturētājs un P/S Daugavas kreisā krasta uzturētājs.

Autovadītāji un iedzīvotāji var ziņot par stipri aizsnigušiem Rīgas ielu posmiem, zvanot pa tālruni 80003600, vai rakstot Rīgas domes satiksmes departamenta Twitter kontā @rdsvc.

Foto: RD Satiksmes departaments

Foto: RD Satiksmes departaments

Foto: RD Satiksmes departaments