Slēpošanas trases atklāšana Lucavsalā: ikviens interesents tiek aicināts uz sacensībām

16. Janvāris

Beidzot esam sagaidījuši ziemai atbilstošu temperatūru, kas ļauj sākt izbaudīt ziemas sniegtos sportiskos labumus. Šo sestdien, 20.janvārī ar Rīgas domes atbalstu Lucavsalā notiks slēpošanas trases atklāšanas sacensības, kur savus spēkus varēs izmēģināt 1.5km, 3km un 4.5 km distancēs. Slēpošanas trasē būs pieejams inventāra nomas punkts.


Sacensību reģistrācija sāksies 11.00, starts 12.00, apbalvošana ~15.15.

Distanču slēpošana ir lielisks ziemas sporta veids, kas stiprina muskuļus, ideāls fitnesa treniņš ķermenim. Slēpošana uzlabo līdzsvara izjūtu, kustību koordināciju un veicina izturību. 

Foto:

Vairāk informācijas-  www.sportlat.lv.

Kur Rīgā var doties slēpot bez maksas 

6 bezmaksas publiskās slidotavas Rīgā

 

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.