Slēgtais Raņķa dambja posms: ieviestas izmaiņas satiksmes kustības organizācijā (shēma)

30. Novembris, 2018

Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāja uzmanību, ka turpinoties Kalnciema ielas 2B degušās ēkas bīstamo daļu demontāžas darbiem, Daugavgrīvas ielā noteiktas satiksmes organizācijas izmaiņas, lai uzlabotu satiksmes plūsmu.


Foto: publicitātes

Kopš šodienas transportlīdzekļu vadītājiem ir iespēja apbraukt slēgto Raņķa dambja posmu pa Daugavgrīvas ielu, kur šobrīd posmā no uzbraukšanas uz Kalnciema ielu centra virzienā līdz Aleksandra Grīna bulvārim ir atklāta divvirziena satiksme.

Lai apbrauktu slēgto posmu, kā alternatīvu maršrutu autovadītāji var izvēlēties arī Ķīpsalu un Balasta dambi.

Kravas transportam ir liegts izmantot Daugavgrīvas ielu posmā ar divvirziena satiksmi, līdz ar to, jau savlaicīgi, pirms Lidoņu ielas, ir izvietotas pagaidu ceļa zīmes, kas informē, ka kravas transports slēgto posmu drīkst apbraukt pa Lidoņu un Spilves ielām.

Satiksmes departamenta speciālisti aicina izvairīties no slēgta posma, un izvēlēties citus virzienus un alternatīvus braukšanas maršrutus.

Kad tiks atcelti satiksmes ierobežojumi?

Kā atzīmēja Rīgas būvvaldes pārstāvis Edgars Butāns, precīzu datumu, kad tiks atjaunota satiksmes kustība, pagaidām nav iespējams nosaukt. Viss ir atkarīgs no tā, kad mājas īpašnieki veiks ugunsgrēkā cietušās ēkas bīstamo elementu demontāžu. Tika plāots, ka nojaukšanas darbi sāksies šodien, piektdien, 30. novembrī. Taču stiprais vējš bija par šķērsli darbu veikšanai un to sākums pārcelts uz svētdienu vai pirmdienu. Nav iespējams prognozēt, cik dienu aizņems pati bīstamo konstrukciju demontāža. Taču Rīgas būvvalde cer, ka satiksmes ierobežojumi tiks atcelti līdz nākamās nedēļas vidum.

Plašāka informācija par sastrēgumiem un apbraucamajiem ceļiem