Slēgs satiksmi Augšielas posmā

13. Oktobris, 2017

Sakarā ar elektrības kabeļu līnijas izbūves darbiem no 17. līdz 19. oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Augšielā pie krustojuma ar Augusta Deglava ielu virzienā uz Stadiona ielu.


Būvnieki norāda, ka sabiedriskā transporta pieturvietā “Daugavas stadions” darbi tiks veikti nakts laikā no plkst. 00.10 līdz 5.30. Darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.
 
Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētājā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī sabiedriskā transporta kustību.

Plašāka informācija par sastrēgumiem un apbraucamajiem ceļiem

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.