Skolēnus aicina iegūt velosipēda tiesības bez maksas

22. Janvāris

Jau pēc dažiem mēnešiem slidas un slēpes varēs nomainīt pret velosipēdu. Tāpēc, neskatoties uz sniegotajiem laika apstākļiem, bērnus un jauniešus, kuri ir vecāki par 10 gadiem, aicina uz bezmaksas ceļu satiksmes noteikumu nodarībām, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.


Nodarības notiek Tehniskajā jaunrades namā "Annas 2"

Lai nokārtotu vadītāja apliecības eksāmenu, jeuniešiem būs jāapmeklē sešas nodarbības. Nodarības notiks piektdienās plkst. 16.00 un 17.00 profesionāla pedagoga vadībā.

  • Nodarību sākums - 2. februāris.
  • Sīkāka informācija pa tālruni 26280340.
  • Pieteikumi jāsūta uz e-pastu ritenvasara@inbox.lv

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk