Skanstes ielas nakts brauciens: kā piedalīties un kas par to jāzina?

12. Jūnijs, 2018

Jau par tradīciju kļuvuši Rīgas ielu nakts braucieni, kuros var piedalīties ikviens, dodoties trasē ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem, iemēģinot kādu no galvaspilsētas ielām. Šogad 16. jūnijā aktīva dzīvesveida piekritēji aicināti iemēģināt Skanstes ielu, būs arī atsevišķa trase bērniem līdz 12 gadu vecumam.


Nakts brauciena trases garums būs 3.5 kilometri, bet ikvienam būs iespēja veikt vienu vai vairākus apļus. Drošības nolūkos visiem brauciena dalībniekiem - pārvietoties ar velosipēdiem ir aizliegts.

Ņemot vērā pagājušo braucienu dalībnieku vēlmes, šoreiz noritēs atsevišķi braucieni bērniem un pieaugušajiem, tāpat gan bērniem, gan pieaugušajiem tiks paredzētas atsevišķas trases (bērniem vecumā līdz 12 gadiem būs atsevišķa 800 metru gara trase). 

Bērni vecumā līdz 16 gadiem pasākumā varēs piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem.

Reģistrēties pasākumam internetā var līdz ceturtdienai, 14. jūnija plkst. 22.00, piesakoties tīmekļa vietnē www.naktsbrauciens.lv.

Visiem, kuri reģistrēsies līdz minētajam laikam, būs iespēja saņemt pasākuma atbalstītāju balvas dažādās nominācijās. 

Reģistrēties braucienam būs iespējams arī 15. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 20.00 tirdzniecības centra Domina Shopping veikalā Sportland, turpat būs iespējams saņemt arī numuru. Tāpat reģistrācija būs atvērta 16.jūnijā brauciena norises vietā no plkst. 19.00 līdz 22.00, kur arī būs iespējams saņemt numuru!

Lai izvairītos no nelietderīgas laika tērēšanas pasākuma dienā, organizatori aicina numurus izņemt savlaicīgi.

Starts pie Arēnas “Rīga” (Skanstes iela 21) bērnu braucienam būs plkst. 21.00, bet pieaugušajiem - plkst. 23.00.

Taču brauciena apmeklētāji un dalībnieki starta vietā tiks gaidīti jau no plkst. 19.00, jo paredzētas dažādas aktivitātes, kā arī numuru izsniegšana. Pasākuma vietā darbosies arī inventāra nomas punkts. Trase būs pieejama līdz pat plkst. 1.00 naktī.

Drošībai pasākuma organizatori aicina dalībniekus lietot aizsargķiveres, elkoņu un ceļu sargus. Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem aizsargķivere ir obligāta.

Pievienojies pasākumam Facebook

Dalība pasākumā ir bez maksas!

Foto: Riga.lv

Ar Skanstes ielas nakts brauciena nolikumu un trases shēmu var iepazīties tīmekļa vietnē www.naktsbrauciens.lv.

Pasākumu organizē biedrība “Baltic Events” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Sīkāk par satiksmes ierobežojumiem: 

Skanstes ielas nakts brauciena laikā ierobežos satiksmi 

Skanstes ielas Nakts brauciens: ieviestas izmaiņas 24. autobusa grafikā