Sievietes vecumā virs 50 aicina uz bezmaksas nodarbību ciklu par veselības uzturēšanu

2. Oktobris, 2019

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros sadarbībā ar SIA “Izglītības Pasākumi”” aicina uz bezmaksas veselības veicināšanas nodarbībām vecāka gada gājuma sievietes.


Nodarbību mērķis ir izglītot sievietes pirms menopauzes un menopauzes vecumā par pārmaiņām, kas notiek attiecīgajā dzīves posmā - gan fizioloģiskiem procesiem, gan emocionālo pusi, kā pieņemt pārmaiņas veselīgi un mierīgi.

Katrai dalībniecei būs iespēja apmeklēt vienu ciklu, kurā ietilps sekojošos četras nodarbības:

  1. Nodarbība par sievietes veselību ietekmējošiem faktoriem, veselīgiem paradumiem, aktuālām problēmām pirms menopauzes un menopauzes vecumā.
  2. Nodarbība par veselīgu uzturu un ieteicamajiem uztura paradumiem attiecīgajā vecuma posmā, iekļaujot arī praktisku uztura gatavošanas meistarklasi.
  3. Nodarbība par fiziskām aktivitātēm attiecīgajā vecuma posmā un ergonomiku, lai mazinātu vides ietekmi uz sievietes veselību, iekļaujot arī praktisku vingrošanas sadaļu.
  4. Nodarbība par stresa mazināšanas ieteikumiem un veidiem, kā adaptēties pārmaiņām šajā dzīves periodā.

Katras nodarbības ilgums būs 2 stundas un nodarbības par dažādām tematikām norisināsies katra savā dienā. Nodarbības vadīs kvalificēti speciālisti. Nodarbības norisināsies telpās Rīgas centrā, Lāčplēša iela 41.

Dalība nodarbībās ir iepriekš jāpiesaka, zvanot uz 28861524 vai rakstot uz nodarbibas@izglitibaspasakumi.lv.

Nodarbību norisi savās telpās var pieteikt arī izglītības iestādes un uzņēmumi.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”.Pasākuma laikā apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.