SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” būs pieci valdes locekļi un to vadīs Aivars Gontarevs

17. Oktobris, 2017

Turpmāk pašvaldības SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) darbosies pieci valdes locekļi un uzņēmuma vadība tiks uzticēta Aivaram Gontarevam. Tas tiek darīts, lai uzlabotu dzīvojamo māju apsaimniekošanas kvalitāti un veicinātu dzīvokļu īpašnieku biedrību izveidi. Līdzšinējās valdes locekļu uzdevums bija sakārtot RNP darbību no finansiālā un sociālā skatu punkta.


Kopš 2015. gada RNP valdē ietilpst trīs locekļi - Ivo Lecis, Iveta Zalāne un Inga Bulgarina, turpmāk valde strādās piecu cilvēku sastāvā. A.Gontarevs amatā nomainīs pašreizējo RNP vadītāju I.Leci. Vienlaikus I.Zālāne, I.Lecis un I.Bulgarina turpinās strādāt valdē.

Rīgas dome bija izsludinājusi RNP valdes locekļu amatu pretendentu konkursu. Konkursa komisija no 28 pieteikumiem izvēlējās Aivaru Gontarevu un Ardi Pāvilsonu. Savukārt šodien RNP dalībnieku sapulcē tiks nolemts, ka uzņēmuma vadība tiks uzticēta A.Gontarevam.

A.Gontarevam ir plaša darba pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanas jomā un uzņēmumu vadībā, kā arī tieslietu jomā. Viņš Juridiskajā koledžā ir ieguvis bakalaura grādu nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā, Latvijas Universitātē – maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un Latvijas Policijas akadēmijā – maģistra grādu tieslietās. A.Gontarevs ir bijis valdes priekšsēdētājs SIA „Latio Namsaimnieks,” valdes priekšsēdētāja padomnieks stratēģiskos pakalpojumu attīstības jautājumos SIA „Latio,” valdes loceklis SIA „Topo7”, SIA „Metrum” u.c., strādājis par juristu.

A.Gontarevs uzsvēra, ka galvenais virziens, pie kā viņš strādās, būs dzīvojamā fonda atjaunošana, aktīvi sadarbojoties ar dzīvokļu īpašnieku biedrībām un piesaistot līdzfinansējumu.

Savukārt otrs jaunais RNP valdes loceklis A.Pāvilsons galvenokārt centīsies panākt, lai klienti būtu apmierināti. Viņš nekustamo īpašumu pārvaldīšanas jomā darbojas kopš 2007. gada, ir vadījis uzņēmumus, kuriem ir liels klientu un darbinieku skaits. A.Pāvilsonam ir RTU bakalaura grāds nekustamā īpašuma pārvaldīšanā. Viņš ir bijis valdes loceklis SIA „CS Komercserviss” un SIA „Labo namu aģentūra,” Dzīvojamo namu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs „Civinity” Latvijas grupas uzņēmumos, kā arī bijis Dzīvojamo ēku pārvaldīšanas nodaļas vadītājs AS „Hausmaster.”