Sestdien Rīgā notiks pliko skrējiens

6. Marts, 2019

Sestdien, 9. martā Rīgā jau otro gadu pēc kārtas norisināsies ziemas skrējiens šortos, lai norūdītos un uzlādētu sevi pavasara sezonai. Skrējiens sāksies plkst. 09.30 ar kopīgu iesildīšanos Sporta 2 kvartālā.


Kaspars Vendelis, ilgdzīvošanas entuziasts un kustības Biohacking.lv līdzdibinātājs: “Jau otro gadu atklājam pavasara sezonu ar pliko skrējienu Rīgas ielās, lai iekustinātu cilvēkus atmosties, domāt par sevi, savu labsajūtu un dzīves kvalitāti ilgākam mūžam. Vēlamies, lai šis skrējiens kļūst par tradīciju un lai tajā iesaistās arvien vairāk aktīvu, sportisku cilvēku”.

“Aukstumam ir pozitīva ietekme uz mūsu bioloģisko sistēmu. Tas palīdz aktivizēt imunitāti, nostiprināt nervu sistēmu, sniedz enerģiju un pozitīvas emocijas. Ikviens interesents ir aicināts pievienoties kopīgā skrējienā, lai uzlādētu ķermeni un prātu jauniem pavasara izaicinājumiem,” aicina Māris Žunda, “Rūdīšanās skolas” vadītājs un Biohacking.lv līdzdibinātājs.

Pliko skrējiena programma:

  • 9.30 Pulcēšanās Sporta 2 kvartālā
  • 9.50 Iesildīšanās treniņš kopā ar veselības entuziastu Akselu Cīruli
  • 10.00 Skrējiens no Sporta 2 kvartāla līdz Brīvības piemineklim
  • 10.20 Pārtraukums un fotografēšanās pie Brīvības pieminekļa
  • 10.40 Skrējiena noslēgums Sporta 2 kvartālā

Dalība pliko skrējienā ir bez maksas, interesenti ir aicināti reģistrēties šeit.

Papildu informācija:

M. 29419592, e-pasts: kristaps@witpr.lv Taču brīdinām, ka, pirms piedalīties šādā skrējienā, vispirms ir jāizvērtē savi spēki un jāapspriežas ar ārstu.