Septiņi iemesli apmeklēt Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādi

14. Jūlijs, 2017

16. jūlijā norisināsies 3. Eiropas koru olimpiāde un Nāciju Grand Prix. Lūk, septiņi iemesli, kāpēc apmeklēt šo spilgto un interesanto pasākumu.


Koru olimpiāde ir iespēja dzirdēt, redzēt un sajust pasaules tautu kultūras daudzveidīgo un dažbrīd arī eksotisko elpu. Līdzīgi kā pirms trim gadiem arī šoreiz Rīga dimdēs koru skaņās, mirdzēs krāšņos tērpos gan uz konkursu skatuvēm, gan īpašajos koncertos, gan draudzības koncertos, ko ikviens var apmeklēt bez maksas.

Vasara šķiet par vēsu un pelēku? 160 koru gandrīz 10`000 dalībnieki no 39 valstīm ienesīs košas krāsas pilsētas ielās un radīs īstu mūzikas svētku sajūtu. Tāpēc koru olimpiāde ir lieliska iespēja pozitīvi uzlādēt savas muzikālās baterijas.

Mūsu pasaule ir neaprakstāmi aizraujoša, mums līdzās ir daudz talantīgu cilvēku, un mūzika ir pasaules kopējā valoda, kurā mēs visi varam sarunāties. Koru olimpiādes parkā Vērmanes dārzā un dalībnieku zonā pie Rīgas Kongresu nama būs iespēja ne tikai kopā muzicēt, bet arī atrast jaunus draugus un būt kopā.

Olimpiāde ir arī mūsu - rīdzinieku un visu Latvijas iedzīvotāju – iespēja parādīt sevi pasaulei un būt lepniem par mūsu muzikālajām tradīcijām un kultūras mantojumu. Izbaudīsim patriotismu, kas pārņems, vērojot Vispārējo latviešu Dziesmu svētku ieskaņas koncertu pie Brīvības pieminekļa vai apmeklējot Rīgā tapušo preču gadatirgu “Made in Riga 2017” Vērmanes dārzā.

Olimpiādes laikā Rīgā viesosies pasaules līmeņa mūziķi, kuri ne tikai sniegs koncertus, bet ir gatavi dalīties savās zināšanās un pieredzē ar ikvienu interesentu, sniedzot vairākas meistarklases.

Tieši olimpiādes laikā Rīgā tiks iedibināta jauna tradīcija – televīzijas konkurss “Eirovīzijas gada koris”. Tev ir iespēja būt klāt deviņu valstu kopīgā televīzijas šovā Arēnā Rīga un kļūt par jaunā Eirovīzijas formāta pirmā pasākuma liecinieku! 

Reģistrējoties akcijā PASAULES KORIS, arī tu vari kļūt par olimpiādes dalībnieku un izbaudīt šīs vasaras krāšņāko muzikālo notikumu, piedalīties pasākumos, apmeklēt atklātos mēģinājumus, kopā ar koriem piedalīties svētku gājienā un atrast jaunus draugus.

Papildu informācija:

http://www.singinriga.lv/lv/jaunumi

http://www.singinriga.lv/lv/programma-1/pasakumu-kalendars

 

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm