Seminārs NVO namā par cīņu ar fizisku nogurumu

12. Aprīlis

Trešdien, 17. aprīlī, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 NVO namā (Ieriķu ielā 43A), aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Fiziskā noguruma, emocionālā izsīkuma un personiskās dzīves rekreācija”.


Semināru vadīs divas lektores - psiholoģe, Latvijas Universitātes lektore Jūlija Žakemo un pedagoģe, fizioterapeite Saiva Lisovska, seminārā apvienojot divas pamattēmas: stress un izdegšana darba vietā un fiziskā noguruma mazināšana.

Semināra ietvaros NVO pārstāvji apgūs prasmes, kā darbojoties citu labā, pašiem atjaunoties emocionāli, fiziski un dvēseliski.

Semināra pirmās daļas mērķis ir sniegt nevalstisko organizāciju pārstāvjiem informāciju par darba stresa situācijām, to faktoriem, stresa modeļiem, izdegšanas simptomiem un stresa pārvaldes tehnikām. Savukārt otrā daļa būs veltīta fizisko aktivitāšu nozīmei gan darba vidē, gan ārpus tās, ergonomiku un vingrojumiem darba vides apstākļos.

Semināra programma

Pieteikties semināram aicinām šeit

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.