Sāls istaba: kā norit procedūra un kam tā var palīdzēt?

30. Janvāris, 2019

Ziemas mēnešos, dažādu vīrusu un baktēriju laikā, kad cilvēkus piemeklē veselības likstas, svarīgi ir domāt par imunitāti stiprinošajiem pasākumiem. Rīgas 1.slimnīcas speciālisti, iesaka apmeklēt sāls istabu.


Sāls istaba ir relaksācijas telpa, kuras sienas un grīda veidotas ar sāls pārklājumu - tas rada antibakteriālu un antialerģisku vidi. papildus sāls jonu pieplūdi nodrošina speciāla iekārta - haloģenerators. cilvēkam ieelpojot, tiek attīrīta, mitrināta un nomierināta elpceļu gļotāda, stabilizēta nervu sistēma un uzlabota vielmaiņa.

Sāls istaba ir ieteicama bronhiālās astmas pacientiem, cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas - iesnas, klepus, mandeļu iekaisumi, ausu iekaisumi, kā arī stresa un bezmiega likvidēšanai, ādas slimību ārstēšanai.

Procedūras norise

Seansa laikā klienti 30 minūtes sēž atpūtas krēslos un elpo sāls jonizēto gaisu. To ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti.

Vēlamais terapijas kurss ir 10 reizes katru dienu vai ik pārdienas.

Pirms sāls istabas apmeklējuma konsultējieties ar ārstu, lai noskaidrotu, vai terapija jums ir piemērota, un lai noteiktu nepieciešamo procedūru daudzumu.

Sāls iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un stiprina imūnsistēmu. Bērni, kuri saņēmuši sāls dziedniecību, ir spēcīgāki un slimo retāk.

Speciālisti saka, ka sāls terapijas kurss, spriežot pēc tā ietekmes uz organismu, aizvieto atpūtu kūrortā.

Ir pierādīts, ka bieži slimojošs cilvēks, pēc sāls istabas apmeklējuma atveseļojas ātrāk. Apmeklēt sāls istabas var arī vīrusu saslimšanu profilaksei. Sāls istaba ir noderīga ne tikai kā palīgs cīņai ar vīrusiem.

Sālī esošais jods regulē endokrīno sistēmu, magnijs palīdz sirdsdarbībai, kālijs un nātrijs ir noderīgi asinsritei, kalcijs nostiprina kaulus un imunitāti, savukārt mangāns palīdz attīrīt organismu no toksīniem. Sāls tvaiki satur arī citus noderīgus ķīmiskos elementus.

Tomēr ir kontrindikācijas: akūtas un hroniskas nieru slimības, elpošanas ceļu slimību saasinājums, augsta temperatūra, intoksikācija, audzēji un audzēji, asins slimības, tuberkuloze, hroniska sirds mazspēja. Un ... klaustrofobija.

Aktuālais cenrādis:

Sāls istaba 30 min. pieaugušajam 6,00
Sāls istaba 30 min. bērnam no 3 g.v. 4,00
Sāls istaba 30 min. bērnam līdz 3 g.v. pieaugušā pavadībā 6,00
Sāls istabas abonements pieaugušajam 5 reizes 24,00
Sāls istabas abonements pieaugušajam 10 reizes 48,00
Sāls istabas abonements bērnam no 3g.v. 5 reizes 16,00
Sāls istabas abonements bērnam no 3g.v. 10 reizes 32,00

Pierakstīties iespējams pa reģistratūras tālruni +371 67366323 vai slimnīcas mājaslapā www.1slimnica.lv, aizpildot elektronisko anketu.