Saistībā ar ūdensvada remontu būs izmaiņas 20. un 50. autobusa maršrutā

27. Septembris, 2017

„Rīgas satiksme” informē, ka piektdien, 2017. gada 29. septembrī no plkst. 21:00 līdz sestdien, 2017. gada 30. septembra plkst. 23:00 saistībā ar ūdensvada remontu Dārzciema ielas un Sesku ielas krustojumā būs izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos.


20. maršruta autobusi galapunkta „Pētersalas iela” virzienā kursēs pa maršrutu līdz Augusta Deglava ielai, tālāk pa Augusta Deglava ielu, Dārzciema ielu, Sesku ielu un tālāk pa maršrutu. Galapunkta „Pļavnieku kapi” virzienā autobusi kursēs bez izmaiņām.

50. maršruta autobusi galapunkta „Abrenes iela” virzienā kursēs pa maršrutu līdz Dārzciema ielai, tālāk pa Dārzciema ielu, Pildas ielu, Nīcgales ielu un tālāk pa maršrutu. Galapunkta „TEC 2” virzienā autobusi kursēs bez izmaiņām.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.