Sabiedriskajā transportā notverts vīrietis, kas tiek turēts aizdomās par zādzībām

5. Janvāris

4. janvārī, nodrošinot sabiedrisko kārtību “Rīgas Satiksmes” kontroles dienesta reida laikā, Rīgas pašvaldības policistu redzeslokā nonāca persona, kura nebija norēķinājusies par saņemto pakalpojumu. Vīrietis brauca 7.tramvajā bez biļetes un atteicās nosaukt savus datus kontrolieriem.


Tikko kā kungs izraidīts no sabiedriskā transporta, viens no ekipāžas sastāvā esošajiem policistiem bezbiļetnieku atpazina saistībā ar vairākām zādzībām no veikaliem. Pārkāpējam līdzi bija melna soma, kuras saturu lūgts uzrādīt. Vīrietis labprātīgi izpildīja likumsargu lūgumu. Somā atrasti vairāki apģērbi ar veikala “H&M” birkām un drošības pīkstuļiem.
 
Pārrunu laikā vīrietis uzreiz atzinās, ka drēbes nozadzis, taču atteicās atklāt no kura veikala.
 
Vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijai turpmāko procesuālo darbību veikšanai.
 

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.