RSAC “Stella maris” izveidos sajūtu taku

16. Augusts, 2016

19.augustā Rīgas sociālās aprūpes centrā “Stella maris” (turpmāk – Centrs) viesosies Bolderājas evanģēliski luteriskās draudzes pārstāvji, misijas organizācijas "Luterāņu stunda" brīvprātīgie no ASV un Latvijas Sarkanā Krusta jaunieši, lai kopīgi veidotu sajūtu taku.


Plkst.11.00 būs kopīgs dievkalpojums, kurā piedalīsies gan brīvprātīgie, gan Centra klienti. Pēc dievkalpojuma tiks veidota sajūtu taka, kuru turpmāk varēs izmantot aprūpes centra klienti. Sajūtu takas izveide ir Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta finansētā projekta “Dzīvo vesels” viena no aktivitātēm.

Līdz šim šī projekta ietvaros jau ir veikta Centra parka sakārtošana (žoga uzstādīšana ap graustu klientu drošībai), teritorijas apzaļumošana, iestādot kultūraugus un izveidojot puķu dobes.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk