RNP aicina uz māju vecāko bezmaksas kursiem

19. Aprīlis, 2018

Uzņēmums "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) sadarbībā ar Rīgas domi jau ceturto gadu pēc kārtas rīko apmācības kursus māju vecākajiem. Izejot apmācības kursu, māju vecākie saņem pamatzināšanas, lai pilnvērtīgi un maksimāli efektīvi pārstāvētu dzīvokļu īpašnieku intereses jautājumus, kuri skar ēkas apsaimniekošanu.


Pedagogu kolektīvs, kas pārstāv ne tikai pašvaldības namu apsaimniekošanas uzņēmumu, bet arī AS "Rīgas siltums", SIA "Rīgas ūdens", SIA "Clear R", biedrību "Latvijas Zaļā josta", nepārtraukti nodrošina visas pamatzināšanas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi strādātu ar savu dzīvojamo māju.

Nodarbību cikli norit pastāvīgi, tāpēc tie, kuri ir ieinteresēti un vēlas pievienoties kādai no grupām, var nosūtīt savu pieteikumu arī vēlāk, atkarībā no iespējām un potenciālā vadītāja vēlmēm tiks atrasta piemērota grupa. Atzīmējam, ka pieteikties kursiem var visu gadu un jebkurā laikā - lekcijas sākas pēc tam, kad tiek nokomplektēta grupa.

Tiem, kuri vēlas apgūt mājas vecāko apmācības kursu, ir jāraksta vēstule uz rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv, tematā norādot "Pieteikums māju vecāko apmācībām".

Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, mājas adrese, telefona numurs, e-pasta adrese un vēlamā apmācības valoda. Nodarbības tiek rīkotas latviešu un krievu valodās.

Viens mācību cikls ilgst piecas nedēļas un sastāv no astoņām nodarbībām, kuru laikā tiek apskatīti ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu saistītie normatīvie akti, dzīvokļu īpašnieku lēmumu pieņemšanas iespējas, finanšu aspekti, konstrukciju un inženierkomunikāciju īpatnības dzīvojamās mājās, kompetences sfēras, un ne tikai. Apmācības tiek nodrošinātas bez maksas un norit latviešu, kā arī krievu valodās. Apmācības var piedalīties ikviens Rīgas iedzīvotājs.

Mājas vecākais: personīgā pieredze