RNP aicina uz māju vecāko kursiem: lekcijas sāksies jau pavisam drīz

27. Oktobris, 2017

Uzņēmums "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) sadarbībā ar Rīgas domi jau trešo gadu pēc kārtas rīko apmācības kursus māju vecākajiem. Izejot apmācības kursu, māju vecākie saņem pamatzināšanas, lai pilnvērtīgi un maksimāli efektīvi pārstāvētu dzīvokļu īpašnieku intereses jautājumus, kuri skar ēkas apsaimniekošanu.


Pedagogu kolektīvs, kas pārstāv ne tikai pašvaldības namu apsaimniekošanas uzņēmumu, bet arī AS "Rīgas siltums", SIA "Rīgas ūdens", SIA "Clear R", biedrību "Latvijas Zaļā josta", nepārtraukti nodrošina visas pamatzināšanas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi strādātu ar savu dzīvojamo māju.

Tuvākais nodarbību cikls sāksies jau novembrī, tāpēc tiem interesentiem, kuri vēlas pagūt pieteikties uz šo grupu, ir jāpasteidzas un jāiesniedz pieteikums. Papildus vēlamies informēt, ka iesniegt pieteikumu uz kursiem var visu gadu un jebkurā laikā - lekcijas sāksies pēc tam, kad tiks nokomplektēta grupa.

Tiem, kuri vēlas apgūt mājas vecāko apmācības kursu, ir jāraksta vēstule uz rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv, tematā norādot "Pieteikums māju vecāko apmācībām".

Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, mājas adrese, telefona numurs, e-pasta adrese un vēlamā apmācības valoda.

Viens mācību cikls ilgst piecas nedēļas un sastāv no astoņām nodarbībām, kuru laikā tiek apskatīti ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu saistītie normatīvie akti, dzīvokļu īpašnieku lēmumu pieņemšanas iespējas, finanšu aspekti, konstrukciju un inženierkomunikāciju īpatnības dzīvojamās mājās, kompetences sfēras, un ne tikai. Apmācības tiek nodrošinātas bez maksas un norit latviešu, kā arī krievu valodās. Apmācības var piedalīties ikviens Rīgas iedzīvotājs.

Mājas vecākais: personīgā pieredze