Risināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem

31. Janvāris

3. un 4. februārī Latvijas Republikas Zemessardzes šautuvē, Rīgā, Cieceres ielā 9 risināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, lai noskaidrotu sezonas labākos sportistus šajā sporta veidā.


Sacensības sākums abās dienās plkst. 9.00. Programma sāksies ar individuālajām sacensībām jaunietēm un jauniešiem, tad sekos individuālās un komandu sacensības vīriešu konkurencē, pēc tām individuālās un komandu sacensības sieviešu konkurencē.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Sacensību nolikumu un informāciju par sacensībām pieejama interneta vietnē www.sports.riga.lv.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk