Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs aicina uz tūrisma nozares vebināru

11. Maijs

Tūrisma nozare pasaulē ir nonākusi neapskaužamā situācijā, kas turpināsies vēl ilgāku laiku līdz tā atgriezīsies ierastajā ritmā. Lai izprastu kopējo situāciju, iezīmētu potenciālos nākotnes scenārijus un nozares uzņēmumiem un organizācijām palīdzētu ātrāk atgriezties ierastajā ritmā, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) ir sācis vebināru sērijas.


Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja vārdā aicinām Jūs pievienoties RTAB organizētajām tūrisma nozares vebināru sērijām „Restartēt Rīgu!”, kuru laikā tiks apspriestas ar Covid-19 saistīti tēmas – šā brīža situācija, nākotnes perspektīvas un atbalsta mehānismi gan no valsts, gan pašvaldību, gan uzņēmēju skatpunkta.

Pirmais vebinārs notiks 13. maijā no plkst. 10.30 līdz 12.00. Pasākums būs latviešu valodā.

Vebināru „Aktuālā situācija valstī tūrisma” moderēs RTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Jenzis. Par tēmu „Vīrusa izplatība Latvijā, iespējamie tā attīstības un ierobežošanas scenāriji” izteiksies Veselības ministre Ilze Viņķele, Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis, Ārlietu ministrijas pārstāvis un PVD Pārtikas izplatīšanas uzraudzības daļas vadītāja Tatjana Marčenkova.

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, Rīgas domes Pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns diskutēs par tēmu „Tūrisma produkti kā daļa no valsts eksporta, atbalsta mehānismi tūrisma nozarei”.

Savus redzējumus par „Tūrisma uzņēmēju skaitījumu nākotnē” izteiks „Balticvision Riga” izpilddirektors Ēriks Lingebērziņš, Latvijas Kongresu biroja valdes locekle Gaļina Bukovska un „Radisson BLU Latvija” pārdošanas nodaļas direktors Jānis Priede.


Lūdzam reģistrēties pasākumam, izmantojot šo saiti: https://www.mitto.me/restart-riga/pieteikties

Informācija par pievienošanos vebināram tiks nosūtīta pirms pasākuma 13. maijā no e-pasta: partneriem@liveriga.lv uz e-pastu, kas tiks norādīts reģistrācijas formā.

Nākamais vebinārs „Tūrisma nozares pēc Covid-19” plānots 20. maijā, plkst. 10.30.